top of page

EKL Muhu Kunstitalu ja Eesti Maalikunstnike Liit

Lugupeetud Eesti Maalikunstnike Liidu liikmed!


EKL Muhu Kunstitalu ja Eesti Maalikunstnike Liit ootavad teie ettepanekuid maalilaagrite korraldamiseks Muhus 2022.aastal, ajavahemikus 30.mai-30.august.

Muhu Kunstitalu pakub teie poolt läbiviidaale loomeüritusele originaalset elukeskkonda arhailist miljööd puhast loodust ja võimalusel nii moraalset kui asjakohast tuge.

Ootame õpetamiskogemusega professionaalsete maalikunstnike ettepanekuid 18.jaanuarini 2022 (kirjutage aadressil: tiiu.rebane@eaa.ee).Valikud alates 21.jaanuarist 2022, peale kõigi taotluste laekumist. Sisulistele küsimustele

vastame koheselt.

Palun ärge jätke teadete, küsimuste või ettepanekute saatmist hilisemale ajale - et jõuaksime broneerida teile sobivaima aja ja vajadusel/võimalusel kaasa aidata tehniliste küsimuste lahendamisel!ASUKOHT

Muhu Kunstitalu asub Nõmmkülas – arhailises ning vahetus looduskeskkonnas, tänapäeva mõistes maailma äärel - Üügu panga lähistel, 150 km Tallinnast. Siin oleme mõtteliselt tagasi Eesti algupäras ja omakultuuri allikal.

Usutavalt on endisaegne Uietalu üks Nõmmküla ja Muhu saare vanimaid taluasemeid. Suurtalu rehemaja ning aidad, köök-sepikoda ja hollandi tüüpi veski on pärit 19. sajandi lõpust ja 20.sajandi algusest.


ELURUUMID

7 eluruumi - 21 voodikohta. Majutus talu aidahoonete 2-5-e kohalistes tubades; talus on iseteeniduslik köök-sepikoda, saun, traditsiooniline välitualett. Talu peahoone ja laut on kohaldatavad loomeruumideks.

Talu tingimused on arhailised, külastajad on Kunstitallu tulles tagasi jõudnud 20.sajandi algusesse.​Loomeliitude üritustele ja täismaja broneeringutele kehtivad soodsad kokkuleppehinnad!


Lugupidamisega,

Tiiu Rebane


EKL Muhu Kunstitalu

Eesti Maalikunstnike Liit

46 views0 comments

Comments


bottom of page