top of page

Aktimaal HAUS Galeriis

KURAATOR: TIINA TAMMETALU

Eesti Maalikunstnike Liidu kuraatorinäitus Haus Galeriis

5.nov. - 30.nov. 2019

NÄITUSE ÜLEVAADE- ARHIIVIS


Osalejatel palun täita ankeet. Ankeet on saadetud EML liikmete e-mailile. NB! Kui olete nõus oma teose repro kasutamisega mistahes vormis ürituse eelreklaamis (ilma honorarinõudeta), siis palun koos ANKEEDIga saata mulle e-mailis oma teose repro.

ANKEET PALUN SAATA HILJEMALT 20. OKT. AADRESSIL: TIINA.TAMMETALU@ARTUN.EE

Meenutuseks: KVALIFITSEERUVAD AINULT UUED (AASTATEL 2018-2019 VALMINUD TEOSED, MIDA POLE VAREM EKSPONEERITUD JA MIS MAHUVAD HAUS GALERII POOLT ETTEANTUD FORMAATI: KULDLÕIGE (MAALI PIKKUSE JA LAIUSE SUHTARV ON 1, 618), MILLE KAHE KÜLJE PIKKUS EI ÜLETA 131 CM.

TEOSTE KOGUMINE TOIMUB KH HOOVIL REEDEL, 1. NOVEMBRIL. KELLAAEG ON TÄPSUSTAMISEL. Näituse avamine: 05. Novembril.

Nb! Kunstnikud Tartust ja Lõuna-Eestist! Otsime praegu võimaluset teie teoste transpordiks ühiselt (näiteks ühes sõiduautos). Eelarve ei võimalda kasutada EKL transporti Tartu-Tallinn sõiduks, küll saaksime tshekkide või arve alusel hüvitada selle isiku kulud, kes on valmis Tartu poolt kõik sealsed teosed (formaadid on ju tillukesed) oma autoga Tallinnasse toimetama.

Edu soovides,

Tiina Tammetalu, näituse kuraator


84 views0 comments

Recent Posts

See All

EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT festivalil "Steps of Pythagoras" Kreekas/Loomeresideentuur ja näitused https://stepsofpythagora.eu/ —- Koostöös: Samose Loomemaja Kreekas. Toetab: Eesti Kultuurkapital Pytha

bottom of page