top of page

KOHALIK AINE 

LOOMESEMINAR EKL MUHU KUNSTITALUS

5.-11.07.2021

Seminar keskendub kohalikele ressurssidele (vill ja metall) ja kujutavale kunstile (maalikunst)

Futu Muhu üldkuraator, maalitegevuste koordinaator: Tiiu Rebane

Villa ja metalliseminaride korraldajad: Kristjan Sisa, Eliisabet Tomasberg-Koidu ja Kadri Tali

EKL MUHU KUNSTITALU tänavune Futu Muhu hooaeg - tööpealkirjaga KOHALIK AINE - on fokusseeritud kohalikule ressursile, olgu selleks siis saarele ja kogukonnale kuuluvad erinevad materiaalsed või kultuuriloolised väärtused.

Koostöös Muhu loomeettevõtjate, erialaspetsialistide  ja Eesti Maalikunstnike Liiduga (EML) korraldab Kunstitalu villa ja vanametalli kasutusvõimalustele suunatud rakendusliku loomeseminari "Kohalik Aine" ning sellega samaaegselt toimuva, Muhumaa  pastoraalse ökosüsteemi poeetikat jäädvustava, maaliplenääri.

Eesti maalikunstnike Liidu liikmed on oodatud üks nädal kestvale loomefestivalile kaasa tegutsema pastoraalmaalijate ja joonistajatena, jäädvustama inimest looduses, elu saarel.

Loomenädala lõpetab näitus Muhus ja hilisem ülevaatenäitus mandril.

Futu Muhu meeskond ootab maalikunstnike osavõtuavaldusi aadressil tiiu.rebane@eaa.ee

OSALEMISAVALDUS peab sisaldama vabas vormis teemaarendust pastoraalmaali või miljöömaali teemal. Milline on teie suhe antud teemasse; millist töökava kavandate loomelaagri teemaga seoses.

 

Osavõtja kohustub tagama kohalesõiduks ja saarel isikliku transpordi (auto või jalgratas), töövahendid ja panustama toitlustuse ühiskassasse. (Ühiskassa täpne panus selgub hiljemalt aprillis.)

NB. Kohtade arv on piiratud. Osavõtuavaldusi ootame kuni 1.05.2021 

tiiu.rebane@eaa.ee

OPENCALL21.jpg
OPENCALL21.2.jpg
bottom of page